درباره بازرگانی دوانی

  1. صفحه نخست
  2. درباره بازرگانی دوانی

درباره بازرگانی دوانی

شرکت بازرگانی دوانی در تمامی مراحل تجارت شما در کنارتان خواهد بود و علاوه بر انجام تشریفات گمرکی در انجام امور خرید از فروشنده خارجی،انجام خدمات ثبت سفارش و دریافت مجوز های وزارت خانه های مربوطه از جمله صمت،سازمان غذا و دارو،جهاد کشاورزی،دفتر مقررات صادرات و واردات،اداره محیط زیست،وزارت دفاع ،دریافت تخصیص ارز بانک مرکزی و … در کنار شما خواهد بود.

ارائه خدمات مشاوره تخصصی و رایگان توسط کارشناسان بخش های گمرکی و ترخیص کالا ، بازرگانی و استاندارد مشاوره تعیین تعرفه و اعلام هزینه از طریق ارسال پروفرم و کاتالوگ کالا

اعضای شرکت

دیدگاه

شرکت بازرگانی دوانی با بیش از ۵۰ سال تجربه درخشان در امر ترخیص و مشاور امور بازرگانی و واردات و صادرات کالا همواره تلاش نموده است تا با به روزرسانی سیستمهای عملیاتی و چرخه های کاری خود، گامی بلند در جهت افزایش سرعت فرآیند ترخیص و خدمت رسانی به مشتریان بردارد.

اهداف و چشم انداز

درک نیازهای مشتریان

Understand customer needs

سرعت، دقت و کیفیت

Speed, accuracy and quality

سالها تجربه

Years of experience

سالها همکاری با بازرگانان

Years of working with merchants

ماموریت ما …..

شرکت بازرگانی دوانی معتبرترین و با سابقه ترین شرکت ارایه دهنده خدمات ترخیص می باشد که با هدف ایجاد بستری مناسب در زنجیره خرید خارجی و واردات و ترخیص کالا، درصدد افزایش رضایت مشتریان و صاحبین کالا می باشد.

این شرکت از طریق ارایه آموزش های لازم و در اختیار قرار دادن آخرین اخبار و اطلاعات به مدیران و کارمندان مجموعه های طرف قرارداد خود، گامی بلند در کمک به انتخاب بهترین مسیر برای واردات کالا و کاهش هزینه های تمام شده مشتریان و وارد کنندگان بر خواهد داشت.

سرعت، دقت و کیفیت در ارایه خدمات و پاسخگویی به نیازهای مشتریان : از جمله اهداف اصلی این مجموعه می باشد و در این مسیر درک نیازهای مشتریان با توجه به شرایط خاص هر کدام، مهمترین عامل در رسیدن به این هدف می باشد.

خدمات ما…

خدمات به موقع، سهولت در صادرات كالا شما …. صادرات غیر نفتی به خصوص كالاهای صنعتی ضمن ایجاد ارزش افزوده بالا، وضعیت اشتغال در جامعه جوان ایران را بهبود ‌بخشیده و سبب كسب درآمدهای ارزی برای تامین نیازهای وارداتی در كشور و صادركنندگان محترم می‌شود. به ویژه اینكه در تحولات نوین اقتصاد جهانی كه به سمت حذف كلیه موانع غیرتعرفه‌ای و كاهش تعرفه‌ها حركت می‌كند، به منظور افزایش سهم كشور در اقتصاد جهانی و دستیابی به رشد و توسعه اقتصادی پایدار، جهش صادراتی امری الزامی بوده و عزم جدی را می‌طلبد.

  • ثبت سفارش کالا
  • حمل و نقل
  • حل اختلافات گمرکی
  • ترخیص کالا
  • ترخیص ماشین آلات صنعتی از گمرک
  • ترخیص مواد اولیه دارویی و تجهیزات پزشکی
  • ترخیص مواد اولیه کارخانجات
صادرات100%
100%
واردات90%
90%
ترخیص کالا80%
80%
حمل و نقل70%
70%
مشاوره امور گمرکی60%
60%

دیگران درباره ما چه میگویند….

فهرست