شرکت ترخیص کالا

 1. صفحه نخست
 2. شرکت ترخیص کالا
 1. یكی از مهمترین دغدغه های بازرگانان، ترخیص سریع و بدون دردسر اجناس و كالاهایشان از گمرك می باشد.
 2. ترخیص كالا در ایران به مفهوم آماده سازی و ارائه اسناد و مداركی از جمله مجوزات لازم جهت ترخیص كالا می باشد.ارزش گذاری كالا و استفاده از تعرفه صحیح برای قیمت آن، امری است كه نیازمند تخصص و تجربه فراوان می باشد. لذا شركت بازرگانی دوانی جهت رفع نیازهای تجار و بازرگانان عزیز فعالیت های تخصصی زیر را انجام می دهد.
 3. انتخاب كوتاهترین راه جهت ترخیص كالا با بكارگیری افراد باتجربه در گمرك
  انتخاب مناسبترین ماخذ تعرفه به منظور جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان
  اخذ كلیه مجوزها از ارگان های مختلف مانند دریافت ثبت سفارش از وزارت بازرگانی ، اخذ معافیت گمركی از وزارت بهداشت و سازمان تجهیزات پزشكی ، قرنطینه گیاهی و.. برای ترخیص كالا از گمرك
  پیگیری پرونده های دفتر ارزش و تعرفه شركت در كمیسیون های گمركی
  این شركت افتخار انجام كلیه این امور بازرگانی و گمركی را در كارنامه خود با شركت های معتبری چون داروسازی دكتر عبیدی ، زرین بنا پارسیان، روند شیردوش ، اریكه گستران ، ساختارصنعت كرانه و …دارا است.دیگر خدمات این شركت به شرح زیر معرفی می گردند:
 4. مشاوره امور بازرگانی و گمركی و ارایه مشاوره برای موارد استانداردی مرتبط با گمرك
 5. ثبت سفارش و اخذ مجوزهای بازرگانی كالاهای مجاز و مشروط از تهران و شهرستان در اسرع وقت
  ثبت سفارش و ترخیص خودروی سبك و سنگین
  واردات و صادرات كالا از كلیه گمركات كشور
  امكان دریافت كالا از مبدا (انبار فروشنده) و تحویل در انبار شما
  همكاری در دریافت بهترین هزینه حمل
  بخش ترخیص شركت بازرگانی دوانی با بهره گیری از كادر ارزنده كارشناسان مجرب و حق العمل كار رسمی گمرك و جذب نیروهای كارآمد و متخصص با ارائه خدمات تخصصی ترخیص انواع كالا و واردات خط تولید كارخانجات مختلف به عنوان یكی از پویاترین و خوشنام ترین شركت های ترخیص كالا، آماده همكاری با بازرگانان و شركت های تولیدی می باشد.
 6. كادر این شركت همواره با پایبندی به اصول اخلاقی، صداقت در عملكرد، رعایت انصاف، مسئولیت پذیری و به كارگیری سرعت و دقت در راستای حمایت از منافع مشتری و ارائه خدمات مطلوب مورد درخواست مشتری طی سالیان اخیر رشد چشمگیری در افزایش رضایتمندی و انجام تعهدات خود داشته است و در حال حاضر همكاری های گسترده و منظمی با شركتهای خوشنام بازرگانی و واحدهای تولیدی معتبر دارد.
 7. وجه تمایز ما در ارائه خدمات تخصصی بوده و با تجارب ارزشمندمان در سالها فعالیت در امر ترخیص كالا توانسته ایم سرعت ، دقت و كاهش هزینه ها را برای مشتریانمان به ارمغان رسانیم. رمز موفقیت این شركت از بدو تأسیس تاكنون، صداقت در كلیه عملیات اجرایی و نیز ارائه مناسب ترین راهكارها برای حفظ منافع اقتصادی شركتهایی كه افتخار همكاری با ایشان را داشته ایم بوده است.
فهرست