سرویس ها و خدمات گمرکی

  1. صفحه نخست
  2. سرویس ها و خدمات گمرکی

سرویس های ما ( خدمات گمرکی )

ترخیص کالا

شرکت بازرگانی دوانی با بیش از ۵۰ سال سابقه در امر ترخیص کالا و ارایه مشاوره به بیش از ۵۰۰ شرکت تولیدی و تجاری با افتخار اعلام می نماید که به پشتوانه نیروهای متخصص و تجارب کاری گسترده بهترین خدمات با بالاترین سرعت را ارایه می نماید.

ثبت سفارش کالا

ثبت سفارش کالا یکی دیگر از خدمات گمرکی است و عبارتست از ثبت الکترونیکی مشخصات کامل کالا مطابق پیش فاکتور صادر شده توسط فروشنده در سامانه ای که به همین منظور توسط وزارت صنعت و معدن و تجارت راه اندازی شده است.

حمل و نقل

شرکتهایی که مالکیت وسایل حمل و نقل را دارند اصطلاحاً Carrier می نامند و افراد و شرکتهایی که صرفاً خدمات حمل و نقل را انجام می دهند و بار مشتری را با اخذ قرارداد با شرکتهایCarrier  جابجا می نمایند Forwarder می نامند.در این راستا مشاورین شرکت بازرگانی دوانی بهترین خدمات را برای شما به ارمغان می اورند.

حل اختلافات گمرکی

شرکت بازرگانی دوانی تمامی تلاش خود را برای دفاع از پرونده های مطرح شده در دفاتر ارزش و تعرفه و واردات و … گمرک ایران با اتکا به تجارب قبلی خود و به استناد قوانین و مقررات جاری به عمل می آورد و سعی در جلب رضایت کامل موکلین خود دارد.

بیمه

شرکت بازرگانی دوانی طی همکاری نزدیک با معتبرترین شرکتهای بیمه همواره توانسته است بهترین پوشش بیمه ای با بهترین نرخ ممکن را برای صاحبین کالای خود تهیه نماید که این امر کمک شایانی در حفظ منافع صاحب کالا درصورت بروز خسارت احتمالی می باشد

تعیین تعرفه

صادرات

خدمات گمرکی به موقع، سهولت در صادرات كالا شما ….

صادرات غیر نفتی به خصوص كالاهای صنعتی ضمن ایجاد ارزش افزوده بالا، وضعیت اشتغال در جامعه جوان ایران را بهبود ‌بخشیده و سبب كسب درآمدهای ارزی برای تامین نیازهای وارداتی در كشور و صادركنندگان محترم می‌شود. به ویژه اینكه در تحولات نوین اقتصاد جهانی كه به سمت حذف كلیه موانع غیرتعرفه‌ای و كاهش تعرفه‌ها حركت می‌كند، به منظور افزایش سهم كشور در اقتصاد جهانی و دستیابی به رشد و توسعه اقتصادی پایدار، جهش صادراتی امری الزامی بوده و عزم جدی را می‌طلبد.

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

ارائه خدمات گمرکی تخصصی و حرفه ای

این مجموعه به پشتوانه بیش از ۵۰ سال سابقه پربار در زمینه ترخیص کالا از گمرکات سراسر کشور، تجربیات ارزنده و گرانبهایی در این زمینه کسب نموده است که مطمئناً می تواند راه گشای بسیاری از مشتریان جدید ما باشد.

  • حضور گسترده در گمرکات اصلی کشور
  • سرعت ، دقت و صداقت
  • همواره در حال پیشرفت و بروزرسانی

شرکت بازرگانی دوانی

سرعت بالای انتقال اطلاعات و به تبع آن جابجایی سریع کالا و تسهیل تجارت خارجی از جمله رهاوردهای عصر حاضر که به درست عصر اطلاعات نامیده شده است می باشد. شرکت بازرگانی دوانی با بیش از ۵۰ سال تجربه درخشان در امر ترخیص و مشاوره  امور بازرگانی و واردات و صادرات کالا همواره تلاش نموده است تا با به روزرسانی سیستم های عملیاتی و چرخه های کاری خود، گامی بلند در جهت افزایش سرعت فرآیند ترخیص و خدمت رسانی به مشتریان بردارد. از بدو تأسیس تاکنون سرعت، دقت و صداقت در کلیه عملیات اجرایی را همواره سرلوحه کار خود قرار داده ایم. ارایه مناسب ترین راهکارها برای حفظ منافع اقتصادی شرکتهایی که افتخار همکاری با آنها را داشته ایم و استفاده از نیروی متخصص و با تجربه، ارتباطات قوی، توانمندی اطلاعاتی و استفاده از آخرین قوانین و مقررات جاری بازرگانی و گمرکی، در کنار همکاری با شرکتهای حمل و نقل بین المللی این شرکت را قادر ساخته تا به خوبی هرگونه عملیات تجاری (صادرات، واردات، ترخیص و مشاوره) را تحت پوشش خود قرار دهد.

فهرست